Akce a soutěže ZŠ Petrovice

Akce a soutěže ZŠ Petrovice2023-07-31T17:39:12+02:00

Expedice do ledového království

Velká výprava do ledového království se uskutečnila 5. dubna 2024. Členové expedice se sešli v základním táboře, aby připravili své týmy na cestu. Inuité, Tučňáci, Sněhuláci, Medvědice a Husky se vydali z České republiky přes Dánsko do ledového království. Na své cestě zdolávali překážky přes ledové kry, řešili tajné šifry, luštili [...]

8. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Petrovice|

Krajské kolo olympiády v ruském jazyce

V pondělí 18. 3. 2024 proběhlo ve Středisku volného času Korunka krajské kolo olympiády v ruském jazyce. Tomuto kolu předcházela školní část, z níž postoupil Stanislav Sznapka, žák 9.B třídy. V kategorii základních škol soutěžilo celkem 20 lidí, mezi soutěžícími byli i žáci z dvojjazyčných rodin a děti z gymnázií. [...]

5. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Petrovice|

Karneval

V neděli 24. 3. 2024 proběhl v petrovickém kulturním centru maškarní karneval pro děti ZŠ Petrovice a Dolní Marklovice. Tématem karnevalu byla pirátská show. Na akci dorazilo kolem 100 dětí v kostýmech pirátů, princezen, víl nebo superhrdinů. Společně s dětmi se přišli pobavit i jejich rodiče a další příbuzní. U vstupu do sálu kulturního [...]

5. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice, ZŠ Petrovice|

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Ve středu 22. 3. 2024 se na ZŠ Borovského v Karviné konalo okresní kolo Fyzikální olympiády. Naši školu reprezentovala Diana Zhuravlová (8. A) a Filip Kafka (9. B). V konkurenci nejlepších fyziků ze základních škol a víceletých gymnázií celého okresu se stala Diana úspěšnou řešitelkou a v kategorie F obsadila krásné [...]

5. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Petrovice|

Kontaktní informace

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
č.p. 186
735 72 Petrovice u Karviné

Telefon: 596 361 061

Web: zspetroviceuk.cz

Nejnovější příspěvky

Přejít nahoru