Akce a soutěže ZŠ Marklovice

Akce a soutěže ZŠ Marklovice2023-08-21T14:32:42+02:00

Přípravné školičky v Marklovicích

Zápis do prvních tříd už se blíží a budoucí prvňáčci se mohli ve dnech 20., 27. března a 3. dubna tak trochu seznámit se školním prostředím. Pořádali jsme v odpoledních hodinách tradiční přípravné školičky, vždy na jiné téma a pokaždé v jiné třídě i v tělocvičně. Mile nás překvapil velký zájem rodičů [...]

8. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice|

Ledové království v Marklovicích

Nejoblíbenější školní akce Noc s H. Ch. Andersenem začala v pátek 5. dubna ve večerních hodinách. Vysmáté děti dorazily se spacáky a s očekáváním velkého dobrodružství. Zvláště pak ty nejmladší, které ve škole přespávaly poprvé. Celá akce byla tentokrát motivována pohádkou Sněhová královna. Všichni společně s Gerdou putovali ledovým královstvím, plnili rébusy a [...]

8. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice|

Karneval

V neděli 24. 3. 2024 proběhl v petrovickém kulturním centru maškarní karneval pro děti ZŠ Petrovice a Dolní Marklovice. Tématem karnevalu byla pirátská show. Na akci dorazilo kolem 100 dětí v kostýmech pirátů, princezen, víl nebo superhrdinů. Společně s dětmi se přišli pobavit i jejich rodiče a další příbuzní. U vstupu do sálu kulturního [...]

5. dubna 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice, ZŠ Petrovice|

MK ve šplhu 2024

Vybraní žáci  se ve čtvrtek 1.2. zúčastnili soutěže ve šplhu na tyči, která se konala na ZŠ a MŠ Mendelova v Karviné. Družstvo složené z osmi dětí druhého až pátého ročníku soupeřilo s žáky ze sedmi škol. Dosáhnout na medailová umístění nebylo jednoduché. Podařilo se to Kataryně Rybas - [...]

12. února 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice|

Vybíjená 2024

Ve středu 31.1. proběhlo školní kolo ve vybíjené. Na tuto soutěž se žáci čtvrtých a pátých tříd připravovali v hodinách tělesné výchovy velmi zodpovědně. Všichni podali výborné výkony, za které byli na závěr odměněni malou sladkostí a diplomem. Výsledky: místo  IV. B místo IV. C + III. C místo [...]

12. února 2024|Kategorie: ZŠ Marklovice|

Čertí škola v Marklovicích

V úterý 5. prosince se děti převlékly za čertíky a čertice a užívaly si dopoledne. V Čertí škole plnily speciální čertí práci ve školních lavicích, soutěžily, zpívaly a hrály hry v tělocvičně. Do tříd přišel s dobrotami také Mikuláš, čert a anděl. Všichni prvňáčci dostali od obce bohatou mikulášskou nadílku. [...]

6. prosince 2023|Kategorie: ZŠ Marklovice|

Kontaktní informace

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
č.p. 186
735 72 Petrovice u Karviné

Telefon: 596 361 061

Web: zspetroviceuk.cz

Nejnovější příspěvky

Přejít nahoru