Akce a soutěže MŠ Marklovice

Akce a soutěže MŠ Marklovice2023-08-26T16:27:40+02:00

Barevný týden

Tradičně jako každý rok proběhl v „Marklovické školičce“ ve dnech od 25.-28. března barevný neboli také pašijový týden. Na děti čekal ihned první den těžký úkol, nejen, že si každý musel vyrobit z tvrdého papíru zaječí ouška, ale také v tyto dny musel přijít oblečený do barev dnů, které následovaly [...]

5. dubna 2024|Kategorie: MŠ Marklovice|

Zábavný svět techniky

Děti z MŠ Dolní Marklovice navštívily Svět techniky v Ostravě Vítkovicích. Měly možnost v různě zaměřených koutcích vyzkoušet si například vodní hrátky, návštěvu ordinace, obsluhu jeřábu a jiné i zábavné činnosti. Moc si to všichni užili a vyprávění zážitků bylo krásně nekonečné. Iveta Antalová [...]

29. února 2024|Kategorie: MŠ Marklovice|

Divadélko v MŠ Marklovice

V pátek 23.2. naši "Marklovickou školičku" přijelo rozveselit divadélko ŠAMŠULA s pohádkou "Prasátka a vlk". Děti byly vtáhnuty do děje pohádky a s nadšením sledovaly, nechyběla ani pohybová chvilka se známou písní "Tři čuníci" , kterou si děti společně s herci zazpívaly. Vtipné scénky doprovázelo jásání a dětský smích, [...]

26. února 2024|Kategorie: MŠ Marklovice|

Marklovickou školičku navštívil Ježíšek

Ve středu 20. prosince se děti z marklovické školičky snažily od samého rána nalákat Ježíška do školky zpíváním koled a podařilo se. Radost byla veliká, tak jako nadílka pod stromečkem. Ježíšek nadělil všem dětem spoustu krásných hraček, knížek, puzzlíků... Ještě jednou mooooc děkujeme Ježíšku  ❤ Lucie Foltynová [...]

3. ledna 2024|Kategorie: MŠ Marklovice|

MŠ Marklovice u betlémů

Po krásném Jarmarku děti z MŠ Marklovice navštívily výstavu krásných betlémů na Slezskoostravském hradu. Měli jsme možnost umocnit vánoční kouzlo prohlídkou různých betlémů  z různých krajů i zemí. Prohlédli jsme si i výzdobu hradu a všem se nám to moc líbilo. Dokonce zde vystavoval betlém autor z blízkého okolí [...]

3. ledna 2024|Kategorie: MŠ Marklovice|

Mikulášská nadílka v MŠ Marklovice

Tradičně 5.prosince přišel navštívit naši "Marklovickou školičku" Mikuláš, čert a anděl. Den, na který se mnohé děti těšily ,ale některé se ho i malinko obávaly. Pro tuto vzácnou návštěvu si děti připravily několik písní a také jeden čertovský taneček, který se líbil především čertíkovi . Po zazpívání a odtančení následovala [...]

6. prosince 2023|Kategorie: MŠ Marklovice|

Kontaktní informace

ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
č.p. 186
735 72 Petrovice u Karviné

Telefon: 596 361 061

Web: zspetroviceuk.cz

Nejnovější příspěvky

Přejít nahoru