Výlet
Děti z MŠ Marklovice vyrazily 4.6. autobusem na výlet do Komorní Lhotky. I když na místo dorazily za deště, vůbec to nevadilo. Výroba indiánských čelenek děti moc bavila a zahnala i déšť. Poté už se děti vydaly podle barevných fáborek na cestu, která je dovedla za pokladem.
Děti si výlet moc užily.
Pavla Kiedroňová








