Karneval plný zábavy v Petrovicích
V neděli 2. února se v Kulturním centru Petrovice konal společný karneval ZŠ a MŠ Závada a Mateřské školy Petrovice. Tuto veselou událost zorganizovalo SRPŠ společně s paními učitelkami a přinesla dětem i dospělým spoustu radosti, smíchu a krásných zážitků.
Děti si pro návštěvníky připravily pestrá taneční vystoupení, mezi nimiž nechyběly choreografie na oblíbené písně jako To je šou, Kačeří příběhy, Čokoláda a Moje tělo. O skvělou atmosféru a zábavu po celé odpoledne se postarala agentura MARPO, která přivedla na scénu oblíbené postavičky LOL a Sonic, čímž potěšila zejména ty nejmenší.
Nechybělo ani bohaté občerstvení, které s láskou připravili rodiče dětí. Velkým lákadlem byla jistá tombola, která proběhla v režii učitelek MŠ Petrovice a přinesla dětem i dospělým mnoho radosti a krásných výher.
Velké poděkování patří všem, kteří se na organizaci podíleli – pedagogům, SRPŠ, rodičům i dětem. Díky společnému úsilí se podařilo vytvořit nezapomenutelné odpoledne plné radosti a kouzelné atmosféry.
Těšíme se na další společné akce!
lic. Markéta Królová