Kroužkování čápů

V pátek 7.června se třída „STŘEDŇÁČKŮ a VELKÁČKŮ “ z MŠ Marklovice vydala na výlet za zvířátky do Závady. Na statku na děti čekala událost, která jen tak není k vidění a to „KROUŽKOVÁNÍ ČÁPŮ“. Nejen sundávání mláďat z hnízda pomocí vysokozdvižné techniky, ale také samotné kroužkování měly možnost děti vidět na vlastní oči. Velkým a nezapomenutelným zážitkem pro všechny bylo také pohlazení si těchto malých miminek, které si maminka kroužící po obloze bedlivě střežila a netrpělivě čekala na jejich návrat zpět do hnízda. Na statku na děti čekaly také kozičky a koně, které děti s nadšením mohly nakrmit.
Závěrem tohoto krásného dopoledne bylo bohaté občerstvení. Jedno velké poděkování rodině Kondziolků  a loučení se se zvířátky. A my plní zážitků a krásných okamžiků  se posilnění dobrotami  a pitíčkem vracíme zpět do MŠ.
Výlet za zvířátky se nám moc líbil.🥰
Lucie Foltynová

Poslední aktuality

Načítám…