Radovánky v Závadě

Tradiční radovánky s pasováním předškoláčků na školáky připadly letos přesně na sobotu 1. června.

Všichni si moc přáli, aby se vydařilo počasí a i když, sem tam, trošku pršelo, tak nám počasí náladu nezkazilo. Od třinácté hodiny všechno začalo. Rodiče s dětmi si mohli zakoupit spoustu zákusků a slaných dobrot, vybrat si lístky na dětskou i dospěláckou tombolu nebo se převléknout na vystoupení.

Jako první zatančily taneček děti ze školky, pak následovalo pasování předškoláčků na školáky – tady nezůstalo jedno oko suché. Poté se předvedly mažoretky a jako poslední vystoupení byl vtipný tanec dětí ze školy. Odměnou pro všechny vystupující děti byl balíček dobrot s malou hračkou.

Následovala velká šou v podobě několika skákacích hradů, pěnového děla a vystoupení pro děti, které zajišťovala agentura Marco. Rozzářené oči všech dětí, když na scénu přišel Spiderman, Hulk a kapitán Amerika, byly pro nás, dospělé, největším zadostiučiněním,  že čas věnovaný přípravám splnil svůj účel.

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat SRPŠ, které vše zajišťovalo a nad přípravami strávilo nemálo času.

Kamila Vránová

Poslední aktuality

Načítám…