Děti z MŠ Petrovice v 1. třídě

Školková léta se pomalu blíží do finále a dětem začnou školní povinnosti. Děti z MŠ Petrovice se vydaly do školy s velkým odhodláním, některé s obavami, co je čeká.  Dveře první třídy nám otevřela usměvavá paní učitelka a za ní byli staří známí kamarádi ze školky.  Už ale nebyli takoví hraví jako my. Seděli v lavicích, krásně četli, počítali, ale také psali. Také jsme nezaháleli a zazpívali jsme dětem naši novou písničku, poznávali jsme písmena, číslice, víme, na jaké hlásky začínají slova a spoustu dalších věcí, které děti v tomto věku mají umět. Na závěr nám děti zatancovaly svůj moderní taneček, který jsme ocenily velikým potleskem.  Pozorně jsme sledovali, co všechno už za tak krátkou dobu děti umí a těšíme se, až to všechno budeme umět také.

lic. Markéta Królová

Poslední aktuality

Načítám…