Karneval MŠ a ZŠ Závada

Haló, pane Karnevale, račte dále, račte dále. Tak se zase po roce školka v Závadě ocitla v kouzelné pohádce. Sálem kulturního domu chodily princezničky, kouzelníci, hrdinové i malí „trpaslíci“. Hudba hrála, všichni tančili, skotačili a dováděli. Vše zahájily naše dětičky z mateřské školy Závada svým kovbojským tanečkem, který potěšil všechny přítomné. Následovalo vystoupení dětí ze ZŠ a pak jsme se mohli těšit zábavě, kterou pro nás připravila agentura Marco. Za dětmi přijely pohádkové postavy, jako jsou Buzz Rakeťák, Cowboy Woody nebo panenka LOL a všichni společně pak tančili a soutěžili. K jídlu nám maminky a babičky napekly výborné buchty, koláče a jiné dobroty. SRPŠ poté dětem nachystalo výbornou pizzu a rohlíčky. Na závěr karnevalu proběhla tombola, kde každý vyhrává a každý odchází spokojený. Všichni jsme si tuto první březnovou sobotu velmi užili. Děkujeme rodičům a SRPŠ Závada, že vše takto krásně zařídili a nachystali.

Bc. Vránová Kamila

Poslední aktuality

Načítám…