Štědrý den v mateřské škole v Závadě

Všichni ví, že Ježíšek nosí dárky pod stromeček až 24. prosince, ale aby stihl obejít všechny rodiny, tak do naší školky pro jistotu přinesl dárky už ve středu 20.12. Ježíšek nechal dětem ve třídě dopis, ve kterém byly napsány úkoly, které musely splnit. Všechny se hned pustily do plnění úkolů. Děti zazpívaly koledu, uhodly hádanky, zatančily taneček a přednesly básničku. Ale pod stromečkem stále žádné dárky nebyly. Proto se vydaly do školy, kde mají děti také stromeček (co kdyby to Ježíšek popletl), ale tam taky nic. Trošičku posmutnělé se vydaly zpátky ke stromečku ve školce a přede dveřmi už zaslechly cinkání zvonečku. Ježíšek nám do školky přece jen dárečky přinesl! Všichni jsme měli velikou radost a každý si našel dáreček, který potěšil.

Kamila Vránová

Poslední aktuality

Načítám…