Vánoční besídka MŠ a ZŠ v Závadě

Poslední adventní týden byl plný očekávání a zážitků.

V pondělí 19. prosince děti z mateřské i základní školy v Závadě potěšily písničkami, básničkami a pohádkou seniory v Komunitním centru v Závadě. Na oplátku našly pod stromečkem od babiček ručně vytvořené ozdoby s vánočním motivem.

A protože se představení velmi líbilo, už se nemohly dočkat druhého dne, aby mohly všechno ukázat i svým nejbližším – maminkám, tatínkům i zbytku své rodiny.  Tentokrát byla vánoční besídka v Obecním domě v Petrovicích. Děti s nadšením zpívaly, hrály pohádku O Palečkovi a recitovaly tak, že velký potlesk byl namístě. Po samotné besídce přišly na řadu dílničky – pouštěly se lodičky, krájely jablka a tvořily se obrázky. Tuto krásnou atmosféru zakončila agentura zábavou pro děti nazvanou „Vánoční setkání s Olafem a Grinchem“.

Je třeba také poděkovat SRPŠ a učitelkám za vynikající organizaci, zajištění občerstvení a příjemně strávené pozdní odpoledne.

Kamila Vránová

Poslední aktuality

Načítám…