Městské kolo ve skoku vysokém

V úterý 12. prosince výprava petrovických dívek a chlapců 2. stupně se zúčastnila soutěže městského kola ve skoku vysokém, které proběhlo v tělocvičně ZŠ Mendelova v Karviné – Hranicích. Skákalo se ve čtyřech kategoriích: mladší dívky a chlapci z 6. a 7. třídy, starší dívky a chlapci z 8. a 9. třídy. Soutěže se zúčastnilo devět karvinských škol. Přes velkou konkurenci jsme dosáhli výborných výsledků. Naši nejlepší skokankou v kategorii starších dívek je Eliška Adámková, která s přehledem, jako jediná dívka, skočila 145 cm a získala 1. místo. Další úspěšnou skokankou je Lea Přečková, která se umístila na 3. místě s výkonem 135 cm. V mladší kategorii, velmi vydařeným skokem, se Martin Kiwak umístil na 2. místě s výkonem 145 cm a Sofie Krótká výkonem 125 cm skončila na 4. místě.

Dívkám i chlapcům děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně dalších osobních úspěchů.

Mgr. Markéta Istlová

Poslední aktuality

Načítám…