Recitační soutěž žáků 2. stupně, školní kolo

Dne 6. prosince 2023 se konala recitační soutěž žáků 2. stupně, které se zúčastnilo 17 recitátorů. Soutěžící si vybrali básně Jaroslava Hutky, Václava Hraběte, Jiřího Suchého, Jaroslava Seiferta a dalších autorů poezie. Porota hodnotila recitaci, výběr básně a kulturní projev žáků. Jak tato soutěž dopadla?

V kategorii 6. – 7. ročníků získal první místo Jakub Gamrot (VI. A), druhé místo obsadila Monika Pavelková (VI. B) a třetí místo získala Klára Dohnalová (VII. B). V kategorii 8. – 9. ročníků se na prvním místě umístila Ludmila Vondráčková (VIII. B), druhé místo získala Diana Zhuravlova (VIII. A) a třetí místo obsadila Tereza Pavelková (VIII. B).

Žáci byli odměněni diplomy. Všem soutěžícím děkujeme za přípravu a vítězům blahopřejeme. Ludmile, Dianě, Jakubovi a Monice „držíme palce“ v městském kole Přehlídky dětské recitace.

Mgr. Eva Meisnerová

Poslední aktuality

Načítám…