Mikulášská nadílka v MŠ Petrovice

V úterý 5.12. k nám do Mateřské školy v Petrovicích dorazili tři vzácní hosté, a to Mikuláš, anděl a čert. Na uvítanou děti zazpívaly čertí píseň a také přednesly báseň věnovanou andělovi, který s nadšením poslouchal a povzbuzoval. Některé děti se čerta trochu bály, jelikož vypadal velice strašidelně, ale brzy zjistily, že se jedná o milého společníka. Nejdůležitější setkání bylo s Mikulášem, který děti pobízel k poslušnosti, vzájemnému pomáhání a úklidu hraček. Děti netrpělivě čekaly, zda dostanou nějakou nadílku. Co myslíte Vy, dostaly něco? Samozřejmě! Svatý Mikuláš nadělil všem dětem sladké dobroty a krásné dárky. Statečnosti bylo víc než dosti, a proto došlo i na společné foto. Děkujeme za příjemné dopoledne.

Nikola Krištófová

Poslední aktuality

Načítám…