Děti z mateřské školy Závada navštívily psí útulek v Orlové

Na dnešní úterý, 21.11., jsme se všichni moc těšili! Všechny děti přišly do školky s velkým očekáváním, co jim dnešní den přinese. Všichni jsme se dobře připravili na návštěvu útulku – v pondělí jsme si o něm povídali, i o tom, že všichni pejsci nemají to štěstí, aby měli svého hodného pána a nemají tolik potřebné lásky. Proto i rodiče nachystali pro čtyřnohé kamarády mnoho dobrůtek a v úterý jsme mohli po svačince jet.

V útulku nás vřele přivítal pan Fábry Tomáš, který nás provedl světem pejsků a kočiček. Ukázal nám odchytové potřeby – děti nejvíce zaujala uspávací pistole, dále nám vyprávěl příhody při odchytu zvířat a potom jsme se vydali pejsky pozdravit. Velkým překvapením pro nás bylo i to, že v útulku našly domov i kočičky. Hned se skamarádily s dětmi, nechaly se pohladit a chtěly si i hrát. Nakonec jsme si mohli pohrát i s ročním pejskem Ralfíkem, který byl tak hravý a přítulný, že jsme si ho všichni chtěli hned odvést domů.

Děkujeme panu Tomášovi za krásný zážitek a přejeme všem čtyřnohým kamarádům, aby brzy našli ten pravý domov.

Lenka Zdražilová

Poslední aktuality

Načítám…