„Od podzimu do léta“

Hudební nástroje jsou velice důležité již v předškolním věku, protože děti potřebují vnímat rytmus, harmonii, ale také melodii, které úzce souvisí s matematickými představami. Hudba je velice důležitá před nástupem do školy, protože napomáhá se slabikováním až k prvnímu čtení. Mateřská škola Petrovice díky firmě BONATRANS a jejich Bonagrantů mohla obohatit svůj instrumentář o atypické hudební nástroje a zavítala s nimi do Domova seniorů v Závadě se svým hudebním programem
,, Od podzimu do léta“. Babičkám a dědečkům tak děti představily pásmo písniček, básniček a tanečků, se kterými si senioři určitě zavzpomínali na doby, kdy byli také malí. Jsme rádi, že jsme je mohli navštívit a vykouzlit všem úsměvy na tváři a těšíme se na další vystoupení.

Lic. Markéta Królová

Poslední aktuality

Načítám…