Návštěva divadelního souboru ŠAMŠULA

Divadlo má nesmírnou moc oživit příběhy a přenést nás do světa zázraků. A právě takovým kouzlem byla naplněna naše Mateřská škola v Petrovicích, kde jsme přivítali divadelní soubor ŠAMŠULA a jejich pohádku O Koblížkovi.

Děti byly nadšené, když se vydaly na dobrodružnou cestu společně s hlavním hrdinou, malým Koblížkem, a prožívaly s ním radost, smích i napětí. Barevné kostýmy, kouzelná scéna a hudba přispěly k vytvoření pohádkové atmosféry. Představení nabídlo mnoho vizuálního a zvukového bohatství, které děti upoutalo od první chvíle. Hlavní poselství příběhu o odvaze a pokoře bylo jasně sděleno a zanechalo na dětech dojem.

Děkujeme a těšíme se na další dobrodružství, která nám umožní otevřít dětem dveře do světa fantazie.

Nikola Krištófová

Poslední aktuality

Načítám…