Drakiáda a Bramborobraní

Nový školní rok začala naše Mateřská školka Marklovice krásnou podzimní akcí pro děti a rodiče „Drakiáda a Bramborobraní „,která se uskutečnila ve čtvrtek 5.října. Počasí nám opravdu přálo a během chviličky po obloze rejdilo spoustu krásných dráčků nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Byla to parádní podívaná, která udělala radost jak malým tak i velkým. Po ocenění všech zúčastněných jsme se přesunuli do prostoru zahrady MŠ, kde na děti čekaly soutěže a občerstvení. Závěrem tohoto vydařeného odpoledne bylo menší tvořeníčko. Děti společně s rodiči si vyráběly každý svého „Bramboráčka“. S veselou náladou jsme se všichni rozloučili a těšíme se na další setkání.

Lucie Foltynová

Poslední aktuality

MK VYBÍJENÁ

Ve čtvrtek 23.11. se vybraní žáci pátých a čtvrtých ročníků zúčastnili městského kola ve vybíjené. Mezi sebou soupeřilo 10 družstev [...]

Načítám…