Škola v přírodě v Chorvatsku PDF Tisk Email
18.09.2018 17:55

skola v prirode v Chorvatsku Více fotografií ze školy v přírodě  zde.

Výsledky jazykových zkoušek Cambridge PDF Tisk Email
10.09.2018 09:48

V minulém školním roce naše škola pokračovala v přípravě na jazykové zkoušky Cambridge a to na zkoušku „KET FOR SCHOOLS". Příprava osmi žáků 9. ročníku probíhala opět formou kroužku pod vedením učitelky anglického jazyka, paní Renáty Sikorové. Zkouška proběhla 19. května 2018 na naší škole.
Lektorky akreditované společnosti - jazykové školy Cloverleaf Ostrava zkoušely žáky z jejich jazykové úrovně, která by měla dosahovat úrovně A2 podle evropského referenčního rámce pro hodnocení úrovně jazyka. Ovšem šest žáků svým vynikajícím výsledkem získali dokonce úroveň B1. Dvě žákyně měly výborný výsledek na úrovni A2.
Všichni žáci získali certifikát a všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání.

Ing. Renáta Sikorová

Adaptační kurz - 4. den PDF Tisk Email
06.09.2018 20:52

adaptacni kurz 4 den A máme tady poslední den adaptačního kurzu. Přesto, že se zdá být čtyři dny dlouhá doba, nám všem pobyt utekl velmi rychle. Po snídani proběhlo krátké zhodnocení, kde se děti mohly vyjádřit k celému programu. A ted už jen vstříc novým školním zážitkům.

Mgr. Petra Botorová

Adaptační kurz - 3. den PDF Tisk Email
06.09.2018 20:48

adaptacni kurz 3 den Třetí den žáci pokračovali v programu "Cesty kolem světa" tentokrát v Evropě. Formou vědomostních kvízů a her si připomněli jednotlivé státy a jejich hlavní města. Odpoledne se jednotlivé třídy pod vedením odborných lektorek zaměřily na budování vzájemných vztahů a spolupráci a komunikaci s novými třídními učiteli. Večer proběhlo vyhodnocení pobytu a soutěží. Diskotéka byla příjemným zakončením pobytu. Fotografie zde.

Ing. Sikorová Renáta

Adaptační kurz - 2. den PDF Tisk Email
05.09.2018 19:14

adaptacni kurz 2 den Dnešní den se nesl v duchu starého Říma a Egypta. Tak jako staří Římané si dokazovali svou odvahu v římské aréně na spřežení, tak i naši žáci bojovali s odvahou na bobové dráze. V tomto duchu pokračoval celý zbytek dne. Děti soutěžily ve vytváření římských staveb, egyptských mumií a masek. Závěr dne patřil opravdu odvážným... Fotografie zde.

Mgr. Radomíra Zwettlerová

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>