Přejeme vám hezké prázdniny!!! PDF Tisk Email

uzijte si prazdniny

Sportovní příměstský tábor PDF Tisk Email
28.06.2019 06:03

logolink tábor Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace pořádá sportovní příměstský tábor (spolufinancovaný pomocí Operačního programu Zaměstnanost, název projektu: Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020, CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008118).

Informace:
I. turnus se koná 12. - 16. 8. 2019
II. turnus se koná 19. - 23. 8. 2019

Nástup na příměstský tábor: každý den v 7,30 hodin v prostorách Sportovní haly při ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné.
Na stejném místě si děti vyzvedávají rodiče do 16,00 hodin.
Pro děti je zajištěna strava a pitný režim.

Děti si na tábor vezmou:

• sportovní tašku (nebo batůžek)
  • sportovní oblečení (+ náhradní sportovní oblečení)
  • 1x sportovní obuv do haly a 1x na venkovní hřiště, přezůvky
  • ručník, sprchový gel
  • láhev s pitím
  • pokrývku hlavy, opalovací krém
  • průkazku pojištěnce

Pokud dítě bere léky - je nutno to nahlásit u vedoucích.
Rodiče v pondělí přinesou 1 x vyplněný dotazník a potvrzení o zaměstnání od obou rodičů (pokud tak již neučinili).
Případné další informace na telefonním čísle 608 299 009 - Radek Adamczyk

Lentilková zahradní párty PDF Tisk Email
28.06.2019 06:01

lentilkova zahradni party Ve čtvrtek 27. 6. 2019 odpoledne se naše zahrada proměnila v lentilkový ráj. Příjemné odpoledne jsme s dětmi zahájili veselou, lentilkovou písničkou. Každé z dětí si doma vyrobilo z krabičky od lentilek malého panáčka „Lentiláčka", který teď zdobí naši školku. Na děti a jejich rodiče čekalo na zahradě několik stanovišť s lentilkovou tématikou. Lentilková dráha, házení míčků do „Lentiláka", hmatová krabice nebo vytváření lentilkových korálků podle předlohy. Nechybělo ani letní mlsání a osvěžující letní limonáda. Děkujeme za ně našim ochotným maminkám. Fotografie zde.

Pavla Kiedroňová

Rozloučení s předškoláky PDF Tisk Email
26.06.2019 10:20

rozlouceni s predskolaky V pondělí 24. června proběhlo v naší školce rozloučení s dětmi, které se v září chystají do školy. Každý předškolák si doma vyrobil školní aktovku, která teď zdobí naši školku. Když bylo vše připraveno, program mohl začít. Všichni předškoláci dostali na památku šerpu, odznak, knížku, pracovní sešit, medaili a přání. Dále museli slíbit, že se budou do školy poctivě připravovat a byli vysláni za zpěvu a potlesku ostatních dětí do „školní brány". Přejeme vše budoucím prvňáčkům plno krásných zážitků a hodně úspěchů. Fotografie zde.

Kiedroňová Pavla

Návštěva místní knihovny PDF Tisk Email
26.06.2019 10:10

navsteva mistni knihovny V knihovně nás čekalo srdečné uvítání paní Evou Podstawkovou a malé divadélko v podání tří knihovnic z Karviné na motivy pohádky Karla Čapka O pejskovi a kočičce. Pohádku obohatily zajímavými rekvizitami a vhodným oblečením. Děti nešetřily úsměvem, potleskem a zpěvem písní. Po pohádce dětem paní knihovnice představila knížky odpovídající jejich věku a známé dětské ilustrátory. Vybrané knihy si mohly prohlédnout, učily se kladnému vztahu ke knížce a posléze k četbě, která rozvíjí slovní zásobu, vědomosti a myšlení. Fotografie zde.

Helena Kožuszniková

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>