Akce ZŠ Petrovice 2020/21
Informace - školní jídelna PDF Tisk Email

V souladu s usnesením vlády č. 216 ze dne 26. února 2021 jsou uzavřeny všechny školy a mateřské školy, proto je školní jídelna od 1. března mimo provoz.

Vysvědčení PDF Tisk Email

vysvedceni Ještě nedávno bylo září, kdy jsme nastoupili jako nováčci do školy - a už je tady pololetní vysvědčení!! Poprali jsme se s matematikou, psaním, čtením a také s online výukou.... a vše jsme zvládli na výbornou. Naši radost a spokojený úsměv kazí roušky - ale doufáme, že na konci první třídy už uvidíte úsměv od ucha k uchu.

Vaši prvňáčci

Keramika ve školní družině PDF Tisk Email

keramika ve skolni druzine V prvních dvou týdnech měsíce ledna jsme se společně se žáky 1. třídy vrhli na tvoření z hlíny. I když je nás málo, nápadů máme plno. Začali jsme pracovat s keramickou hmotou, seznámili jsme se s hrnčířským kruhem a se vším, co budeme do budoucna k této činnosti potřebovat. Vyrobili jsme malé keramické předměty tvořené jednoduchou technikou. Vyzkoušeli jsme si i práci na hrnčířském kruhu. Společnými silami se nám podařily vytvořit pěkné hrníčky a misky různých velikostí, ale i tvarů. Podívejte se sami! Zápal a šikovnost nejmladších žáků naší školy sklidil velký obdiv! Rovněž nezapomínáme procvičovat písmenka i čísla! Fotografie zde.

Marcela Piwodová

Mikuláš! PDF Tisk Email

mikulas zs Každý rok si připravujeme básničky a písničky pro Mikuláše.... a i letos jsme byli náležitě připraveni. Čekali jsme.... čekali.... básničkou jsme si chtěli Mikuláše přivolat-a podařilo se!! Obrovské zabouchání na dveře, ale letos měl toho Mikuláš hodně, proto nám nechal plný pytel dárečků za dveřmi. Moc děkujeme.

Vaši prvňáčci

Tvoření v Salmonii PDF Tisk Email

tvoreni v salmonii Ve středu 18. 11. se opět mohli prvňáčci 1.A sejít ve třídě, a ani roušky je neodradily od učení a tvoření. Využili jsme krásně upravený prostor Salmonie - prošli jsme si podzimní zahradu a zahřáli se při tvoření z kostek. Šlo nám to pěkně od ruky - koukněte na foto.

Mgr. Lada Gorgolová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)