Akce ZŠ Petrovice 2017/18
Sportovní příměstský tábor PDF Tisk Email

logolink tábor Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace pořádá sportovní příměstský tábor (spolufinancovaný pomocí Operačního programu Zaměstnanost, název projektu: Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020, CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008118). Budou se konat dva turnusy: 1. turnus: 13. 8. – 17. 8. 2018, 2. turnus: 20. 8. – 24. 8. 2018. Děti si pod vedením trenérů vyzkouší různé sportovní aktivity. Bližší informace na sekretariátu školy.

Nabídka práce - vrátný PDF Tisk Email

logolink táborPro naši školu hledáme uchazeče o místo na pozici vrátného na plný pracovní úvazek na dobu určitou, nástup od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2021. Dle podmínek Operačního programu Zaměstnanost (název projektu: Vytvoření pracovního místa – vrátný, r. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008117) mohou být přijati pouze zaměstnanci s trvalým bydlištěm: Bohumín, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Petrovice u Karviné, Doubrava, Petřvald, Rychvald a zároveň s kumulovaným hendikepem na trhu práce: osoby vedené Úřadem práce ČR v evidenci uchazečů o zaměstnání nepřetržitě déle než 5 měsíců, osoby mladší 25 let, osoby ve věku 50 a více let, osoby s nízkou úrovní kvalifikace (stupeň ISCED 0 – 2), osoby se zdravotním postižením, osoby pečující o dítě mladší 15 let či o osobu blízkou, osoby z národnostních menšin a osoby z jiného sociokulturního prostředí.

Žádosti o místo včetně životopisu zasílejte poštou na adresu školy ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Petrovice u Karviné č. 186, 735 72 nebo emailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , osobně můžete doručit v týdnu od 23. 7.- 30. 7. 2018 na sekretariát školy.

SEŠITY- požadavky na školní rok 2018/2019 PDF Tisk Email

Zde si můžete stáhnout požadavky na sešity pro školní rok 2018/2019. Tyto požadavky mohou být v září ještě mírně upraveny jednotlivými vyučujícími.

Přejeme vám hezké prázdniny!!! PDF Tisk Email

uzijte si prazdniny

Hudební výchova PDF Tisk Email

hudebni vychova V hudební výchově dostali žáci druhého stupně za úkol vytvořit v rámci jimi zvolených skupin hudební improvizaci. Mohli použít jakékoliv hudební nástroje, nahrávky apod. Do soutěže se zapojilo celkem 28 skupin. Po více než dvouměsíční přípravě, která probíhala v hodinách HV a někdy i mimo vyučování, mohli předvést, co si připravili. Úkol zřejmě nebyl pro mnohé nijak jednoduchý, přesto se s ním úspěšně poprali. Výsledky snažení jsme v hodinách postupně nahráli. Po natočení všech skupin následovala hodina, ve které mohli žáci posoudit, jak se které skupině podařilo splnit nelehký úkol. Hlasovali o nejlepší skupinu. Zde je 10 nejúspěšnějších.
1. místo: 8.A+B = A. Handzlik, T. Páclová, M. Kunz (99b.) 2. místo: celá třída 9.B (90b.) 3. místo: 6.A = V. Danišová, V. Tomalová, E. Maslowská, A. Kopsová (87b.) 4. místo: 6.A = K. Beláková, K. Kubánková, N. Hermannová (73b.) 5. místo: 9.A = D. Filipek, D. Hatlák, O. Michník, F. Filipek, M. Winkler, M. Mlotek, P. Pavlica (66b.) 6. místo: 9.A = K. Vlčková, M. Vlčková, R. Kubecová, J. Mazurková, K. Šebestová (64b.) 7. místo: 7.B = M. Schneider, A. Wala (63b.) 8. místo: 9.A = O. Tomala, O. Mácha, V. Švancara, J. Švancara, J. Pamrok, J. Vronka (57b.) 9. místo: 8.A+B = M. Gruszkowski, S. Komárek, J. Malczyk, A. Hoferek (54b.) 10. místo: 6.B = V. Bogoczová, N. Kusáková, V. Radecki, D. Málek, D. Peter, M. Troschok (38b.)

Mgr. Petra Botorová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>