Akce MŠ Závada 2017/18
Den dětí v MŠ Závada PDF Tisk Email

den deti v ms zavada Středa 30. 5. byla pro děti v MŠ Závada dnem plným radosti a zábavy. Slavili jsme totiž mezinárodní den dětí. Počasí nám pěkně přálo, a tak jsme si celé dopoledne mohli užívat na školní zahradě. Pro děti byla připravená velká trampolína a skákací hrad, děti plnily různé úkoly na stanovištích. Chůze po kladině, vrh míčkem, chůze po houpací lávce či štafetový běh vrbovým tunelem, to vše si děti mohly vyzkoušet. Všechny děti, které se zúčastnily, byly odměněny diplomem a medailí. Sladkou tečkou dne byl zmrzlinový dezert. Fotografie zde.

Výlet do Dinoparku PDF Tisk Email

vylet do dinoparku Ve středu 16. 5. 2018 jsme se s dětmi z mateřské školy v Závadě vydali na výlet do Dinoparku. Ráno jsme posvačili, nasadili batůžky a vyrazili na cestu autobusem. Dorazili jsme zrovna, když se brány Dinoparku otevíraly, a tak jsme se rovnou vydali na cestu do pravěku. Viděli jsme spoustu dinosaurů a dozvěděli se mnoho zajímavostí o minulosti naší planety. Shlédli jsme také film v 3D kině a zařádili na dětském hřišti. Následovala dobrá svačinka, kterou nám rodiče nachystali do batůžku a ještě rychlá projížďka DinoExpresem do míst, kam bychom se sami báli. Nakonec jsme při odchodu dostali dáreček na památku. Výlet jsme si všichni moc užili a rádi se zase někdy přijedeme podívat. Fotografie zde.

Večer s Andersenem v MŠ Závada PDF Tisk Email

vecer s andersenem v ms zavada Ve čtvrtek 5. 4. 2018 jsme se sešli s dětmi v mateřské škole v podvečerních hodinách, abychom si společně připomněli narození spisovatele H. Ch. Andersena. A protože to byl spisovatel pohádkový, přišly děti převlečené za pohádkové bytosti. Přinesly si s sebou deky a polštářky, a udělali jsme si krásný, pohádkový večer. Po příchodu do školky na děti čekala teplá večeře, na které si všichni pochutnali. Poté děti ulehly do svých pelíšků, a při čtení pohádek se nechaly zavést do kouzelného světa. Po setmění následovala trochu strašidelná prohlídka naší školní budovy plné zajímavých míst, zvláštních zvuků a zapeklitých úkolů, se kterými si ale děti nakonec přeci jen poradily, a které je zavedly ke sladké odměně. Nakonec jsme si s dětmi pořádně zatančili a podívali se na pohádku. Při odchodu děti dostaly baterku (aby se už nebály tmy) a placku, jako upomínku na večer s Andersenem 2018. Děkujeme SRPŠ Závada za dárky a dobrou večeři. Fotografie zde.

Návštěva Domova seniorů PDF Tisk Email

navsteva domova senioru Ve středu 14. 3. 2018 jsme s dětmi z MŠ Závada navštívili Domov seniorů v Karviné. Děti si pro babičky a dědečky připravily pásmo písní s jednou speciální, kterou jsme babičkám zpětně popřáli k MDŽ. Po vystoupení děti ještě rozdaly seniorům malé dárečky pro potěšení, které pro ně samy vyrobily. Odměnou dětem byl potlesk, poděkování a balíček s dobrotami. Doufáme, že jsme seniorům udělali radost a těšíme se na další návštěvu. Fotografie zde.

Karneval v Závadě PDF Tisk Email

karneval v zavade V sobotu 20. 1. 2018 se děti ze ZŠ a MŠ Závada převlékly do nejrůznějších kostýmů a vyrazily si, se svými rodiči a prarodiči, užít karnevalové odpoledne v sále TJ Lokomotiva Petrovice. Již ve dveřích děti vítali dva klauni, kteří si pro ně připravili spoustu soutěží, tance a zábavy na celé odpoledne. Zároveň si děti z mateřské školy připravily pro své rodiče krátký taneček. Nechyběla ani přehlídka kostýmů, kde se představily nejrůznější princezny, čarodějnice, rytíři, vodníci, draci, motýlci, včelky, kočičky, kouzelníci a jiné pohádkové bytosti. Na závěr celého odpoledne si děti zasoutěžily o spoustu pěkných cen v tombole. Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě a organizaci karnevalu podíleli. Přikládáme pár fotografií.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

- Šance pro každého žáka