Akce MŠ Marklovice 2020/21
Mistrovství Petrovic v zimních sportech PDF Tisk Email

mistrovstvi petrovic v zimnich sportech V pátek 29. ledna se naše školka proměnila ve sportovní arénu. Na slavnostním zahájení zazněla česká hymna, všichni sportovci slíbili čestnou hru a mohlo se začít. Děti byly rozděleny do čtyř týmů a vydaly se zdolat pět sportovních stanovišť. Závody na lyžích, střílení pukem na branku, hod do dálky, bobování a eskymáckou stezku všechny děti lehounce zvládly. Na závěrečném vyhlašování vítězů dostali všichni zúčastnění medaili a kyselou dobrůtku. Děti si sportovní den moc užily. Fotografie zde.

Mikuláš PDF Tisk Email

Mikulas V pátek 4.12. nám přilétl do školky vzkaz do Mikuláše. Oblékli jsme se a vyrazili s dětmi po jeho stopách, které nám zanechal kolem školky. Připravil nám 5 úkolů, které jsme museli splnit. Zdobili jsme stromeček, sbírali čertovské brambory, tančili čertí taneček, zpívali a recitovali. Po splnění všech úkolů na děti čekala odměna v podobě balíčků plných dobrot a spousty nových hraček. Dětem se putování za Mikulášem velmi líbilo. Fotografie zde.

Strašidelný den PDF Tisk Email

strasidelny den V pátek 13. listopadu se naše školka proměnila ve strašidelný dům. Děti si s paními učitelkami v kostýmech užily diskotéku, módní přehlídku strašidel a zatančily si metličkový tanec. Nakonec jsme společně naši školičku začarovali a plnili úkoly na 5 „hrůzostrašných" stanovištích. Dětem se strašidelný den moc líbil. Fotografie zde.

Pavla Kiedroňová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)