Výsledky jazykových zkoušek Cambridge PDF Tisk Email

V červnu minulého školního roku i přes několikaměsíční distanční výuku proběhly opět jazykové zkoušky z anglického jazyka – Cambridge „KET FOR SCHOOLS". Příprava žáků 9. ročníku probíhala formou distančního kroužku pod vedením učitelky anglického jazyka, paní Renáty Sikorové. Jako každoročně lektoři akreditované společnosti zkoušeli žáky z jejich jazykové úrovně. Zkouška proběhla na jazykové škole Cloverleaf Ostrava a účastnili se jí čtyři žáci, z toho tři žáci svým vynikajícím výsledkem získali úroveň B1 podle evropského referenčního rámce pro hodnocení úrovně jazyka.
Všichni žáci získali certifikát a všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání.

Ing. Renáta Sikorová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)