Zeměpisně-přírodopisná projekce PDF Tisk Email

zemepisne prirodovedna projekce V rámci unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000 se žáci 2. stupně naší školy zúčastnili 3. října 2018 v kině K3 Bohumín výukového programu Myanmar – divoká cesta do barmské říše. Jedná se o zeměpisně-přírodopisný projekt, který demonstruje poutavou a srozumitelnou formou učebně náročná témata a motivuje tak žáky a studenty ke vzdělávání a osobnímu rozvoji. Hodinová filmová projekce přiblížila 43 žákům tuto tajemstvím opředenou část naší planety. Již nyní se těšíme na další podobná setkání.

Mgr. Dagmar Prusová