Zeměpisná olympiáda 2018 PDF Tisk Email

zemepisna olympiada 2018 V úterý 23. 1. 2018 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády za účasti 22 žáků druhého stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích: kaegorie A 6. třída - Kartografie, Země ve vesmíru, obecná fyzická geografie, kategorie B 7. třída - Kartografie, obecná fyzická geografie, obecná sociální geografie, Afrika, Austrálie a Oceánie, Amerika a kategorie C 8.-9. třída - Kartografie a geoinformatika, obecná fyzická geografie, Evropa. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do okresního kola, které se uskuteční 20.února v karvinském KSVČ Juventus.

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži a vítězům gratulujeme k postupu a přejeme hodně úspěchů v okresním kole. Výsledkovou listinu najdete v příloze.

Mgr. Radek Adamczyk

Přílohy: