Akce ZŠ Petrovice 2021/22
Zpráva ze školní jídelny PDF Tisk Email

Žáci ZŠ nemají 1.9. oběd.

Helena Vyvlečková

SEŠITY- požadavky na školní rok 2022/2023 PDF Tisk Email

Zde si můžete stáhnout požadavky na sešity pro školní rok 2022/2023. Tyto požadavky mohou být v září ještě mírně upraveny jednotlivými vyučujícími.

Školní časopis PDF Tisk Email

petrklic 2

Přílohy:
Download this file (Petrklíč č. 2 pdf.pdf)Petrklíč č. 2 pdf.pdf1354 Kb

Přejeme vám hezké prázdniny!!! PDF Tisk Email

uzijte si prazdniny

Vodácký kurz 2022 PDF Tisk Email

vodacky kurz 2022 Ve dnech 19. – 23. 6. se zúčastnili vybraní žáci naší školy vodáckého kurzu na řece Vltavě v Českém Krumlově. Byli jsme ubytovaní v kempu Vltava, který leží na půl cesty mezi Rožmberkem a Českým Krumlovem. Kemp Vltava je díky vhodné poloze ideálním místem na plánování jednotlivých plaveb v úsecích po řece Vltavě. Navíc nabízí ubytování v chatkách, které jsou v případě nepříznivého počasí komfortnějším přístřeškem než stany. Letos jsme k plavbě po řece poprvé využili rafty. Naše trasa vedla z Vyššího Brodu, přes Rožmberk a Český Krumlov, až do Zlaté Koruny. Počasí bylo téměř ideální, jediná nepřízeň nás potkala hned první den kurzu v tábořišti U tří veverek, kde nás zastihla lokální bouřka. Tradičně jsme spojili vodáctví s návštěvou historických center měst Rožmberku a Českého Krumlova. Krásy Jižních Čech, vodáctví i památky UNESCO – to jsou důvody se zde zase v budoucnu vrátit. Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

Mgr. David Tomala

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)